Starbucks Double Chocolaty Chip Frappuccino

poniedziałek, 29 czerwca 2015

Ulubieńcy czerwca 2015 + nowy termin

Cześć Kochani♥
Tak informacyjnie, chciałabym przełożyć termin dodawania wpisów na poniedziałek. Zmieniając to, będę miała więcej czasu w weekend na pomyślenie i napisanie posta.
Przejdźmy do tematu, czyli moich ulubieńców czerwca. Pierwszym z nich będzie perfuma o zapachu mango.
Posiadam mniejszą wersję , która jednak wystarczy mi na długo. Zapach jest bardzo owocowy, wpasowuje się w porę roku i mój nastrój. Polecam go ze względu na nie najdroższą cenę, oraz wiele różnych rodzajów i rozmiarów tego produktu.

Drugi ulubieniec, czyli pomadka do ust "Lip Smacker" o smaku arbuza, także wpasowuje się w letnią atmosferę.


Niestety nie kupiłam go w żadnej drogerii typu Rossman, tylko w samolocie. Na oryginalnej stronce można go nabyć za 2,50 dolara. Cenię sobie go za świeży zapach i dobre nawilżanie ust.

Następnym produktem jest lakier od paznokci firmy L'oreal.
 
Jest to kolor jasnobłękitny (853). Tak na prawdę, nie używałam go wcale w tym miesiącu, ale wybrałam go, ze względu na kolor, wytrzymałość na paznokciach, oraz łatwe i szybkie rozprowadzanie.

Ostatnim ulubieńcem w tym miesiącu jest krem nawilżający do twarzy firmy Balea.

 
Na co dzień, rozsmarowuję go po całej twarzy, ale czasami miejscowo, gdzie skóra jest przesuszona.
Wchłania się znakomicie i wypełnia swoją funkcje;) Używam go rano i wieczorem, przez co skóra się normalizuje i nie wysycha.
 
Tym produktem kończę następny post, który, jak mam nadzieję, spodobał się wam.
Wasza Cloudie☼♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz